Poznaj nas bliżej

Krótka historia o tym jak powstała nasza MARKA GOD IS LOVE

Czy wiara w Boga i bieganie mogą być inspiracją do stworzenia firmy? Dla nas tak! Poznałyśmy się dzięki biegowej pielgrzymce Wspólnoty Mocni w Duchu należącej do łódzkich Jezuitów. Kasia, szczęśliwa mama dwójki dzieci i spełniona żona oraz Ania, dzielna mama małego Aniołka. Obie zdecydowałyśmy się na udział w biegowej pielgrzymce z Łodzi do Pompei. Trwała ona nieprzerwanie 9 dni i 9 nocy z przerwą na codzienną mszę świętą. W tym czasie 21-szalonych biegaczy pokonało dystans ponad 2100 km i zaniosło ponad dwa tysiące intencji, zbieranych miesiącami, pod tron Matki Bożej Pompejańskiej. To na niej narodziła się nasza przyjaźń i pomysł stworzenia marki GOD IS LOVE.

Nie potrafimy nie dzielić się dobrą nowiną z otoczeniem: tym jak żyjemy, co robimy, jak prowadzimy firmę, a także tym co nosimy. Podejmując inicjatywy czy podczas codziennych spotkań chcemy dawać świadectwo naszej wiary w Boga i tego jak działa w naszym życiu. Chciałyśmy ponadczasowych ubrań, z najlepszej jakości materiałów, które mogłybyśmy na co dzień nosić, także do pracy oraz na spotkania biznesowe. Taką, która będzie pokazywać naszą wiarę, a nie krzyczeć wielkim hasłami nadrukowanymi na kupowane, gotowe ubrania, z nienajlepszej jakości materiałów. Nie znalazłyśmy odzieży chrześcijańskiej spełniających nasze potrzeby i oczekiwania. Dlatego dla osób takich jak my, postanowiłyśmy stworzyć markę GOD IS LOVE.

Zdjęcie z archiwum wspólnoty Mocni w Duchu.       

Nasze projekty to klasyka połączona z ponadczasową elegancją. Ubrania, które można z powodzeniem założyć do pracy, na oficjalne wyjścia czy na codzień. Można się w niej czuć modnie, stylowo i jednocześnie dawać świadectwo swojej wiary. W każdy projekt wkładamy nasze serca, dokładnie rozważając każdy detal. Nasza wiara to nasza tożsamość i patriotyzm, dlatego kupujemy najlepszej jakości materiały i dodatki od polskich producentów, a nasze ubrania szyjemy w Polsce, przez polskie firmy. Logo to nasz autorski projekt, a graficznych rysów dodał mu łódzki artysta, znany jako GOUDA.

Prowadzenie firmy to długa i wyboista droga, a wiele rzeczy jest trudniejsze niż myślałyśmy. Na szczęście, Bóg nas prowadzi i strzeże. Stawia nam na drodze ludzi, którzy nam pomagają, wspierają i służą dobrą radą. Naszą firmę budujemy w oparciu o biblijne przykazania, dlatego raz w miesiącu przekazujemy dziesięcinę na Boże cele.

Kodeks marki

Wiara w Boga to ekscytująca przygoda, a stworzenie firmy opartej o wspólne wartości z przyjacielem to najlepsze co mogło nam się przydarzyć. Mamy nadzieję, że pokochacie naszą Markę, niosącą przesłanie Bożej miłości GOD IS LOVE, równie mocno jak my.

KONTAKT

GOD IS LOVE Sp. z o.o.
ul. Wierzbowa 21
Łódź (90-227)
NIP: 7252287789
REGON: 383000240
KRS: 0000779134
mBank: PL 75 1140 2004 0000 3002 7866 6627

E-MAIL: office@godislove.pl